SİSTEM ODASI HİZMETLERİ
YAPISAL KABLOLAMA HİZMETLERİ
KABLOSUZ AĞ HİZMETLERİ
IP KAMERA HİZMETLERİ
YEREL AĞ BAĞLANTI (LAN) HİZMETLERİ
GENİŞ ALAN AĞI (WAN) HİZMETLERİ
SUNUCU HİZMETLERİ
VERİ DEPOLAMA HİZMETLERİ
KURUMSAL BİLGİ GÜVENLİĞİ HİZMETLERİ
IP TELEFON HİZMETLERİ

kurumsal-1

AREM TEKNOLOJİ NETWORK (AĞ) ÇÖZÜMLERİ

Arem Teknoloji, LAN (Local Area Network), WAN ( Wide Area Network) ve karmaşık network ağları üzerine uzman kadrosu ile imza attığı önemli projelerle ağ kurulumu konusunda ülkemizin önde gelen proje şirketleri arasına girmiştir.

kurumsal-2

Arem Teknoloji’nin hizmet anlayışı, müşterinin ihtiyaçları üzerine tasarlanması, olası sorunlara karşı etkin çözüm mekanizmaları geliştirilmesi ve veri akışında çıkabilecek sorunlara sıfır tolerans gösterilerek, veri akışının sağlanmasına dayanmaktadır. Bu doğrultuda, her projenin başlangıcında Arem Teknoloji, ağ kurulumu konusunda uzman mühendisleri detaylı bir keşif çalışması yapmakta, müşterinin isteklerini ve ihtiyaçlarını tam olarak saptamakta, projenin uygulanmasını titizlikle takip etmekte, ve en güncel dünya standartları göz önünde tutularak kurulan ağı, anahtar teslim olarak teslim etmektedir.

kurumsal-3

Arem Teknoloji bugüne kadar, müşterilerine her zaman en güvenilir ve en güncel teknolojiyi, en uygun şartlarla sunarak, hizmet kalitesi ve çeşitliliği açısından çıtasını yükseltmeyi hedeflemiştir. Arem Teknoloji temsilcisi olduğu dünyanın önde gelen ağ malzemeleri üreticilerinden aldığı güçle, en son teknolojileri dünya ile eş zamanlı olarak müşterilerine sunmaktadır.

kurumsal-4

Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, Fiber Optik, Wireless gibi ağ kurulum, uzak erişim bağlantıları (WAN), RF-ID ve güvenlik teknolojileri konusunda keşif, projelendirme, planlama ve danışmanlık hizmeti veren Arem Teknoloji, üstlendiği projelerde uygulama-eğitim ve danışmanlık hizmetlerini bir bütünlük içinde yürütmekte, bu alanlardaki uzman personeli sayesinde her türlü ağ çözümü ihtiyaçlarınız için tek bir firma olarak hizmet vermeyi amaçlamaktadır. Arem Teknoloji’nin tamamlamış olduğu bir çok projesi ülke çapından birçok devlet ve özel kuruluşlarda sorunsuz olarak çalışmaktadır.

kurumsal-5

Sizde veri yönetimi ve ağ kurulumu ihtiyaçlarınızı teslim edebileceğiniz güvenilir bir şirket arıyorsanız hemen arayın,

Unutmayınız! Yerel bilgisayar ağı kurmak telefon tesisatı kurmak değildir, sorunsuz ve hızlı çalışan bir sistem için doğru projenin hazırlanması, ve doğru malzemenin kullanılması hayati önem taşımaktadır. Arem Teknoloji uzman kadrosuyla sizin için en uygun projeyi sunabilmektedir.

Saygılarımızla,