SİSTEM ODASI HİZMETLERİ
YAPISAL KABLOLAMA HİZMETLERİ
KABLOSUZ AĞ HİZMETLERİ
IP KAMERA HİZMETLERİ
YEREL AĞ BAĞLANTI (LAN) HİZMETLERİ
GENİŞ ALAN AĞI (WAN) HİZMETLERİ
SUNUCU HİZMETLERİ
VERİ DEPOLAMA HİZMETLERİ
KURUMSAL BİLGİ GÜVENLİĞİ HİZMETLERİ
IP TELEFON HİZMETLERİ

YEREL AĞ BAĞLANTILARI (LAN)

Bilgisayarlar, telefonlar, kameralar ve diğer aygıtlar, ağ teknolojilerinin evrimi ile ortak kullanılmaya başlanmış ve böylece kaynak ve ekipman fazlalılığının önüne geçilmiştir. Yerel Alan Ağı tüm işletmeler için bilgi paylaşımının en güçlü halkasıdır.

Kurumlar haberleşme ağının bir uzmanlık alanı olduğunu her geçen gün daha iyi anlıyorlar. Akıllıca tasarlanmış bir yerel alan ağı işletmelerin, günlük işlerini sorunsuz ve hızlı bir şekilde yürütebilmelerini sağlayarak daha çok para ve zaman kazanmalarını sağlar. AREM Teknoloji uzman kadrosu ile her ölçekteki ağ kurulumlarını başarılı bir şekilde gerçekleştirmektedir. AREM Teknoloji LAN ekibinin tamamı “HCS Certified Installer” sertifikasına, mühendisleri ise üreticilerin uzmanlık sertifikalarına sahiptir.

AREM Teknoloji, projelerinde enerji, veri (data) ve telefon kablo altyapısını tek bir altyapı olarak düşünür, bugün veya gelecekteki gereksinimlerinizi karşılayacak şekilde ağı tasarlar, mümkün olan en kısa sürede sistem kurulumunu gerçekleştirir, standartlara uygunluk için gelişmiş cihazlar ile ölçümlerini ve testlerini yapar ve dokümantasyon ile birlikte sizlere teslim eder.

AREM Teknoloji sizlere, mevcut yerel alan ağı sisteminizin performansını artıracak testler için veya yeni bir yerel alan ağı yapılandırması ve tasarlanmasına ilişkin danışmanlık hizmetleri de vermektedir.